ДЕКОРАТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ ВІД КОМПАНІЇ F-STEEL
ЗРОБЛЯТЬ ВАШ ВИРІБ ОРИГІНАЛЬНИМ ТА НЕПЕРЕВЕРШЕНИМ.

НАША ПРОДУКЦІЯ

Separator
ВИШУКАНІСТЬ В ДЕТАЛЯХ

F-STEEL

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ДЕКОРАТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ
ТА КРІПЛЕННЯ ВИ СТВОРЮЄТЕ СПРАВЖНІ ШЕДЕВРИ,
ВИТВОРИ МИСТЕЦТВА З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ.
Front Image

ВОРОТА

Front Image

БАЛКОНИ

Front Image

ПЕРИЛА

Front Image

ОГОРОЖІ

FSTEEL – ВИШУКАНІСТЬ В ДЕТАЛЯХ

Сучасний будівельний ринок пропонує широкий асортимент виробів, елементів та інших матеріалів для оформлення огорож навколо будинків. Останнім часом дуже популярним серед власників приватних будинків стало використання воріт та огорож з нержавіючої сталі. Вироби з нержавійки з’явилися на ринку галузі відносно нещодавно і попит на них стрімко зростає.

Переваги виробів з нержавіючої сталі:

  • Тривалий термін експлуатації. У порівнянні з іншими металами, нержавіюча сталь не має схильності до іржавіння. Сніг, дощ, палюче сонце їй не страшні.
  • Висока якість. Якість нержавіючої сталі неодноразово підтверджена науковими дослідженнями в різних галузях її використання, а якість готових виробів підтверджена багатьма користувачами.
  • Стійкість до корозійних процесів. Нержавіюча сталь має більш щільну будову, ніж чорний метал. До складу нержавійки входить хром, що і є причиною стійкості до корозії.
  • Не потребують особливого догляду. Ворота чи огорожі з нержавійки дуже прості в догляді, не потребують спеціальних засобів для очищення, не залишають слідів чи розводів від опадів. Щоб очистити нержавійку від пилу та бруду, достатньо протерти виріб вологою ганчіркою.
  • Естетичний зовнішній вигляд. Вишуканість ліній, стриманість форм, індивідуальні декоративні деталі, ненав’язливий блиск – все це поєднано у декоративних виробах та елементах з нержавіючої сталі, що зможуть гармонійно доповнити будь-який інтер’єр чи екстер’єр.

Де використовуються вироби з нержавійки?

  • Сфера застосування виробів та елементів з нержавіючої сталі досить широка – ворота, паркани, огорожі, навіси, поручні, балкони, перила для сходів внутрішні та зовнішні і т.д.
  • Завдяки якості та технічним характеристикам матеріалу його можна використовувати, як в інтер’єрах, так і назовні.
  • Ворота чи паркан вашого будинку з нержавіючої сталі з використанням декоративних елементів придадуть вашому дому вишуканості, стилю та індивідуальності.
  • Щодо використання в інтер’єрах, то багато сучасних проектів містять вироби з нержававіючої сталі та з використанням елементів, що вважається сучасним і практичним дизайнерським рішенням.
Separator.

КАТАЛОГ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕМЕНТІВ

Separator.
Separator

СТАТТІ