Якщо ви бажаєте розвиватись та ставати кращими у нержавіючій індустрії, шукаєте надійних партнерів-професіоналів своєї справи, Ви зайшли на правильну сторінку.

Що пропонуємо для вашого бізнесу?

Наші партнери завжди впевнені в нас і нашій підтримці. Ми надаємо все необхідне для грамотного  презентування  виробів з нержавіючої сталі і досягнення навіть найамбітніших цілей Вашого бізнесу.

Вам не потрібно робити презентації або рекламні матеріали. Всі маркетингові матеріали є в наявності:

  • Каталог компанії F-Steel. В ньому представлена повна інформація про товар з докладним описом і яскравими фотографіями. Також в ньому зображені готові вироби з використанням нашого товару.
  • Стенди. Ми розробили стенди для представлення нашої продукції. На стендах розміщені зразки нашої продукції для наочного бачення товару, розуміння якості, кольору і фактури продукту. Розташовуйте стенди у себе в магазинах, торгових точках і виробництвах.
  • СМС-розсилки. З’явилася новинка, у нас уже готові презентаційні матеріали. Там ви знайдете доступний та зрозумілий опис, представлення новинки в інтер’єрі та екстер’єрі, а також чіткі фотографії деталей. Також СМС-розсилками ми будемо інформувати вас про акції та розпродаж товару.
  • Інформаційна підтримка. У нас є готові фотоматеріали та технічні описи. Ви можете скористатися ними й розмістити у себе на сайті.
  • Консультації. Наші менеджери і технічні фахівці відкриті до спілкування. Вони завжди раді надати інформацію щодо товару.

Наші партнери – це наше обличчя.
Якщо ви поділяєте наші цінності і готові ставати кращими у своїй справі – приєднуйтесь.

УМОВИ СПІВПРАЦІ ВИ МОЖЕТЕ ОБГОВОРИТИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+380673125040

АБО НАПИСАТИ НАМ НА E-MAIL:
FSTEEL777@GMAIL.COM

НАШ САЙТ:
WWW.F-STEEL.COM.UA

Будуйте і розвивайте бізнес разом з нами!